GYNIMUN DUAL PROTECT® UNIKÁTNÍ PROBIOTICKÝ PRODUKT S DUÁLNÍM EFEKTEM!

nejmodernější 3. generace probiotických produktů. Je vyvinut a vyroben v souladu s MEZINÁRODNÍM DOPORUČENÝM POSTUPEM PRO PROBIOTICKÉ PŘÍPRAVKY CRN1 a IPA2 z roku 2017. Tento doporučený postup vyžaduje jasnou identifikaci použitého bakteriálního kmene (tedy kód, pod kterým je daný kmen celosvětově registrován). Každý kmen je totiž jiný, s unikátními vlastnostmi a schopnostmi. Tyto vlastnosti byly ověřeny klinickými studiemi.

GYNIMUN DUAL PROTECT® obsahuje tři pečlivě vybrané patentované kmeny humánních (tedy u člověka se přirozeně vyskytujících) laktobacilů, které mohou být prospěšné na různých místech Vašeho organismu:

Bakteriální kmen Bifidobacterium longum
PXN 30
Lactobacillus rhamnosus 
GG (IN-0107)
Lactobacillus jensenii  KS 121.1
původ Lidský (střevo) Lidský (střevo) Lidský (vagina)
cílová tkáň tlusté střevo tenké střevo vagina
rok izolace 2006 1983 2006
země izolace Velká Británie USA Švýcarsko

GYNIMUN DUAL PROTECT® – pečlivě vybrané patentované kmeny střevních a vaginálních laktobacilů, které pomáhají obnovit harmonii přirozené střevní a vaginální mikroflóry.

JAK POZNÁM, ŽE JE PROBIOTIKUM KVALITNÍ? NEJSOU VŠECHNA STEJNÁ

PŘÍTOMNOST ŽIVÝCH BAKTERIÍ

Probiotika obsahují živé bakterie. Aby probiotikum fungovalo, musí bakterie přežít transport i skladování po celou dobu použitelnosti. GYNIMUN DUAL PROTECT® vám zaručuje dostatečné množství živých bakterií v každé kapsli i na konci doby použitelnosti.

OCHRANA PŘED ŽALUDEČNÍ KYSELINOU

Pokud probiotickou kapsli poté spolknete, musí její obal účinně ochránit bakterie před nástrahami lidského trávicího traktu. GYNIMUN DUAL PROTECT® používá pokročilou technologii CAPSUGEL DR CAPS® (kapsle s cíleným uvolňováním), u které byla klinickými studiemi prokázána plná ochrana jejího obsahu při průchodu žaludkem. Tato kapsle je rostlinného původu, bez jakýchkoli chemikálií a potahů.

VÝBĚR BAKTERIÁLNÍCH KMENŮ

Pokud mají být bakterie „tělu prospěšné“, měly by mít původ v lidském organismu. Nejvhodnější jsou takové kmeny bakterií, u nichž je na klinických studiích popsán konkrétní přínos pro lidský organismus. Vhodnou kombinací konkrétních kmenů lze pak dosáhnout optimálního ovlivnění nejen vaší střevní, ale i vaginální mikroflóry.

GYNIMUN DUAL PROTECT® DUÁLNÍ EFEKT PRO OBNOVENÍ HARMONIE STŘEVNÍ A VAGINÁLNÍ MIKROFLÓRY

VELIKOST BALENÍ:

  • 10 kapslí s řízeným uvolňováním
  • 30 kapslí s řízeným uvolňováním

DÁVKOVÁNÍ: 1-2 kapsle denně s jídlem

POUŽITELNOST A SKLADOVÁNÍ: 18 měsíců od výroby. Skladujte při teplotě maximálně 25°C

Onapharm s.r.o., Perlitová 1799/10, 140 00 Praha 4, www.onapharm.cz