GYNIMUN DUAL PROTECT® je zástupce nejmodernější 3. generace probiotických produktů. Je vytvořen v souladu s MEZINÁRODNÍM DOPORUČENÝM POSTUPEM PRO PROBIOTICKÉ PŘÍPRAVKY CRN1 a IPA2 z roku 2017. Tento doporučený postup vyžaduje jasnou identifikaci použitého bakteriálního kmene (je to kód, pod kterým je daný kmen celosvětově registrován). Každý kmen je totiž jiný, s unikátními vlastnostmi a schopnostmi. Tyto vlastnosti byly ověřeny klinickými studiemi.

GYNIMUN DUAL PROTECT® obsahuje tři pečlivě vybrané patentované kmeny humánních (tedy u člověka se přirozeně vyskytujících) laktobacilů, které mohou být prospěšné na různých místech Vašeho organismu:

Bakteriální kmen Bifidobacterium longum
BB536
Lactobacillus acidophilus
LA-14
Lactobacillus rhamnosus
PB01
původ Lidský (střevo) Lidský (střevo) Lidský (vagina)
cílová tkáň tlusté střevo tenké střevo vagina
rok izolace 1969 1985 1999
držitel patentu Morinaga, Japonsko DuPont, USA Bifodan, Dánsko
certifikáty bezpečnosti EU, USA EU, USA EU
klinické studie >100 >10 >10

GYNIMUN DUAL PROTECT® – pečlivě vybrané patentované kmeny střevních a vaginálních laktobacilů, které pomáhají obnovit harmonii přirozené střevní a vaginální mikroflóry.

CAPSUGEL DR CAPS®

Jde o pokročilou patentovanou výrobní technologii zajišťující ochranu obsahu kapsle před nízkým pH v žaludku. Díky této technologii se kapsle rozloží až při průchodu střevem a laktobacily se dostanou v pořádku na místo svého působení. Kapsle je rostlinného původu, bez jakýchkoli přidaných chemikálií.

GYNIMUN DUAL PROTECT® – dvojí efekt pro obnovení harmonie vaší střevní a vaginální mikroflóry

1 CRN = Council for Responsible Nutrition, 2 IPA = International Probiotics Association